ZIP Manufacturing

Nasi dostawcy

Jakość naszych wyrobów końcowych stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, dlatego za klucz do sukcesu naszej firmy uznajemy współpracę z najlepszymi dostawcami półproduktów i komponentów wykorzystywanych w naszej branży. Cały czas monitorujemy rynek dostaw komponentów do produkcji wiązek i układów elektrycznych, szaf sterowniczych, pneumatycznych i hydraulicznych w celu podniesienia jakości i funkcjonalności oferowanych przez nas urządzeń i systemów.

Jesteśmy otwarci na dialog z każdym partnerem. Chętnie przyglądamy się nowym innowacyjnym technologiom i rozwiązaniom, które mogą usprawnić projektowanie i wdrażanie produkcji dla naszych kontrahentów w przyszłości.

Nasi dostawcy
Nasi dostawcy

Budowanie partnerskich relacji pomiędzy przedsiębiorstwami jest obecnie głównym filarem efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw, dlatego stawiamy na długotrwałą współpracę i obustronne zaangażowanie w realizowane projekty. Ponieważ obsługujemy coraz większą grupę klientów, nasze zapotrzebowanie na Twoje produkty wciąż wzrasta.

Co kupujemy?

Przewody

Przewody

Przewody jednożyłowe, kable wielożyłowe, spiralne, sterownicze, energetyczne, telekomunikacyjne, specjalne.

Różne elementy

Różne elementy

Wtyki, złącza, kontakty, końcówki, obudowy złącz, dławiki kablowe, czujniki, diody, przełączniki, oznaczniki, etykiety.

Na zamówienie

Na zamówienie

Elementy produkowane na specjalne zamówienie – blachy tłoczone, uszczelki, elementy plastikowe. Elementy toczone na obrabiarkach CNC.

Maszyny i narzędzia

Maszyny i narzędzia

Maszyny do cięcia, odizolowania i zakuwania przewodów, aplikatory, sprzęt lutowniczy, urządzenia pomiarowe i laboratoryjne.

Pracuj z nami

Skorzystaj z naszego doświadczenia i elastycznej oferty. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych kontrahentów. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą prześlij ofertę na adres

purchasing@zipmanufacturing.com

ZIP Manufacturing sp. z o.o.

ul. Powstańców Wielkopolskich 73C
64-500 Szamotuly (Poland)

E-mail: info@zipmanufacturing.com

Telefon: +48 666 184 134
Telefon: +48 784 897 646