ZIP Manufacturing

O nas

ZIP Manufacturing istnieje od 2014 roku. Firma od początku współpracuje z klientami z Europy zachodniej i z Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach związanych z produkcją na zlecenie wyrobów elektronicznych i medycznych. Zakres naszych usług obejmuje głównie:

  • montaż precyzyjny (komponenty elektroniczne i mechaniczne),
  • produkcję wiązek elektrycznych,
  • montaż szaf sterowniczych.

Jednym z podstawowych elementów naszej oferty jest produkcja komponentów i gotowych produktów na zlecenie według dokumentacji i wytycznych zamawiającego. Chętnie bierzemy udział w projekcie już na etapie projektowania, w takich okolicznościach klient może w pełni skorzystać z naszego przekrojowego know-how oraz kompletnej oferty.

ZIP Manufacturing

Działamy w oparciu o system jakości potwierdzony certyfikatem ISO 9001.

ZIP Manufacturing

Nasza firma to właściwy partner w kreowaniu przewagi konkurencyjnej Twojej organizacji. Realizujemy potrzeby związane z dynamiczną, dopasowaną optymalizacją procesu produkcji komponentów i wyrobów gotowych. Zapewniamy stały dostęp do nowych technologii i procesów, dzięki którym nasi partnerzy skutecznie optymalizują koszty działalności operacyjnej i podnoszą efektywność. Oferujemy wartość dodaną wynikającą z przekrojowej wiedzy branżowej, która jest podstawą wydajnej i niezawodnej współpracy zorientowanej na osiągnięcie wspólnego celu.

Pracuj z nami

Skorzystaj z naszego doświadczenia i elastycznej oferty. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych kontrahentów. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą prześlij ofertę na adres

purchasing@zipmanufacturing.com

ZIP Manufacturing sp. z o.o.

ul. Powstańców Wielkopolskich 73C
64-500 Szamotuly (Poland)

E-mail: info@zipmanufacturing.com

Telefon: +48 666 184 134
Telefon: +48 784 897 646